TİNGADER (Tüm İnternet Gazetecileri ve Gazeteciler Derneği)’nin, pandemi nedeniyle sokağa çıkma yasağı uygulanan hafta sonlarında yaptığı toplantılar sürüyor.

TİNGADER (Tüm İnternet Gazetecileri ve Gazeteciler Derneği), yurt dışında bilim komitelerinde görev yapan, ISUBÜ Teknoloji Fakültesi Mekatronik Mühendisliğin Öğretim Üyesi olan ve ISUBÜ Keçiborlu MYO Müdürlüğünü yürüten Dr. Öğretim Üyesi Melik Ziya Yakut’u ağırlayacak. 

TİNGADER Genel Başkan Yardımcısı Gazeteci-Yazar Müslüm Aktürk’ün moderatörlüğünde, 10 Ocak 2021 Pazar günü, saat 14.00’da video konferans sistemiyle gerçekleşecek toplantıda “Teknoloji Çağında, Bölgesel Geleceğimiz” konusu ele alınacak. 

Toplantıda, “Bilim, Teknoloji, Ekonomi üçgeninde Enerji, Eğitim, Savunma Sanayi konuları nasıl etkilenecek? Türkiye bu sefer Dünya ile aynı anda teknolojik gelişimde bulunabilecek mi? Bölgesel sorunların çözümünde bu etkilerin önemi nasıl olacak?” gibi sorulara yanıt verilecek. 

10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ 

TİNGADER (Tüm İnternet Gazetecileri ve Gazeteciler Derneği), 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gerçekleştireceği toplantıda ise, gazetecilik mesleğinin sorunlarını ve bu sorunların çözümü için neler yapılması gerektiğini masaya yatıracak. 

Gazeteci-Yazar Müslüm Aktürk’ün moderatörlüğünde, 10 Ocak 2021 Pazar günü, saat 15.00’da video konferans sistemiyle gerçekleşecek toplantıda, TİNGADER Genel Başkanı Gazeteci-Yazar Mehmet Ali Çelik düşüncelerini açıklayacak. 

“10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla gerçekleşecek özel toplantı, soru-cevap bölümüyle tamamlanacak.

Rate this item
(0 votes)
Read 142 times Last modified on Feb 28, 2021